
Tipiskasa problēmas ar ''USB-Flash''
Kā atgūt izdzēstos failus no zibatmiņas diska? Ko darīt, ja dators neredz USB zibatmiņu? Ko darīt, ja dators redz USB zibatmiņu, bet tas netiek atvērts?
Šajā rakstā ir uzskaitītas tipiskas problēmas, ar kurām var saskarties lietotājs. Piedāvātie risinājumi attiecas uz to, ka lietotājs izmanto MS Windows operētājsistēmu.
Lai izvairītos no datu zaudēšanas problēmām, vienmēr veiciet dublējumus, nepieļaujiet situācijas, kad viena faila kopija tiek saglabāta vienā eksemplārā uz USB zibatmiņas. Ja jums ir dublējums, tad jūs nebaidīsieties, ja zibatmiņas disks pēkšņi pārstās darboties.
Mūsdienu zibatmiņas diskiem ir nepietiekami augsta uzticamība atmiņas mikroshēmām kā krātuves glabātuvei , tiem ir ierobežots šūnu pārrakstīšanas ciklu resurss. Pats riskantākais attiecībā pret zibatmiņām skaitās nepabeigtas rakstīšanas operācijas, par iemeslu var kalpot ierakstīšanas laikā izņemta zibatmiņa vai atmiņas karte. Tas noved pie dienesta informācijas bojājumiem.
Visbiežāk saskaroties ar tipiskajām problēmām ar zibatmiņām jūs nostāsieties pie izvēles - atjaunot datus, bet zaudēt zibatmiņu vai atdzīvināt zibatmiņu, bet zaudēt datus. Šo jautājumu jums vajadzēs izlemt patstāvīgi katrā atsevišķi ņemtajā gadījumā. Ļoti bieži iespējams izvēlēties tikai vai nu vienu vai otru. Kā piemērs, remonts vai USB-Flash darbaspējas atjaunošana bieži prasa kontroliera pāršūšanu, bet tas no sevis izsaka pilnu datu iznīcināšanu. Bet priekš informācijas atjaunošanas no USB-Flash, ja tas nav vienkārši fotogrāfiju atjaunošana, tam var nākties izjaukt un atlodēt atmiņas čipus un pēc šī jūs tik tiešām ar viņu darboties vairs nevarēsiet, bet toties saglabāsiet datus.
Kā atjaunot dzēstos failus no zibatmiņas?
Ko darīt, ja pēc kritiena ir salauzts šteķers un zibatmiņas disks netiek noteikts?
Ja jūsu zibatmiņa bieži krīt, tad varbūt mēģiniet iegādāties prettrieciena modeli. Pateicoties speciālajam gumijotajam korpusam viņa iztur mazliet labāk kritienus un citas fiziskas nepatikšanas. Šādus modeļus laiž ārā vairums ražotāju, vienkārši izvēlaties sev pēc garšas.
Ko darīt, ja dators neredz zibatmiņas ierīci?
Tam var būt dažādi iemesli, kāpēc kompjūters neredz zibatmiņas ierīci. Ja jums ir pieslēgti tīkla diski tad pārliecinieties, ka operatīvā sistēma zibatmiņai nenoteica to pašu burtu, tas tā bieži notiek. Ja zibatmiņas failu sistēma ir NTFS, tad iespējams diskam burtu ierīkot vajadzēs pašrocīgi.
No sākuma mēģiniet zibatmiņu ielikt citā savienojumā. Varbūt kompjūtera USB ports ir darba nederīgs, vai USB-Flash devaisam vienkārši nepietiek sprieguma, tad šajā gadījumā var pamēģināt atslēgt uz esošo momentu nevajadzīgas USB ierīces.
Ja arī šis nav palīdzējis, mēģiniet USB-Flash uzkrājēju pievienot pie cita kompjūtera. Bet ja arī cits kompjūters neredz USB-Flash, tad visticamāk problēma atrodas pašā uzkrājējā. Un tad jums ir jāizlemj, jūs gribat atjaunot datus vai arī izglābt pašu zibatmiņu.
Ko darīt ja kompjūters redz USB-Flash, bet tas neatveras?
Ieejat ''Pārvaldniekā --> Datora Pārvaldība --> Disku Pārvaldība'', ja zibatmiņa atrodas ierīču sarakstā un viņas apjoms ir noteikts pareizi, tad visticamāk vaina ir - failu sistēmas kļūmes.
Ja uz USB-Flash nav vērtīgas informācijas, mēģiniet viņu formatēt ar operatīvās sistēmas standarta līdzekļiem. Ja ar standarta līdzekļiem viņu nesanāk formatēt, tad var mēģināt vai nu utilitas no ražotāja, vai nu pāršūt pašu kontrolieri priekšlaicīgi nosakot vendora numuru VID un ražotāja PID. Konkrētās skatieties <<Programmas priekš USB-Flash atjaunošanas>>.
Caurspīdīga darba shēma
Viss ir pēc iespējas vienkāršāk un pārredzamāk! Mēs strādājam tikai baltā krāsā, un uzņēmuma politika balstās uz ilglaicīgu patīkamu sadarbību. Pēc darba beigām mēs vienmēr izpildām savas garantijas saistības.
© Datoru Un Mobīlo Ierīču Serviss ® BitbraiN device repair, visas tiesības aizsargātas